Promotiefilm van UvA studenten

Promotiefilm gemaakt door UvA studenten

De stichting werd gebeld met de vraag of we misschien geïnteresseerd waren in een interview van onze Jennifer Hagens voor een korte documentaire, deze zouden wij dan zelf als promofilmpje voor de Stichting De Mussen Toevlucht kunnen gebruiken. De studenten van de afdeling Filmstudies hadden namelijk de opdracht gekregen een interessante en leuke docu te maken en zij kwamen daarmee bij ons uit. Hun concept en onze stichting wasren al goedgekeurd door de leraren. Daar hadden wij natuurlijk wel oren naar!De twee studenten waren Emma Siebelink en Floran Swanborn, van de UVA, afdeling Filmstudies. Wij vinden het een prachtig filmpje geworden! We mochten bij de showing van het resultaat zijn in de filmzaal en het werd supergoed ontvangen! De makers en wij kregen zelfs applaus! Dat was heel fijn.
Ik zou zeggen; enjoy het filmpje!
https://youtu.be/9ljEdhKZY2M