SPOED; secretaris gezocht!

SPOED; secretaris gezocht!


SOS!  DRINGEND BERICHT  SOS!

 Mocht je zelf niet kunnen/willen, wil je dit dan a.u.b. doorsturen/vertellen naar/aan vrienden die eventueel wel interesse zouden hebben? Dankjewel!

Wegens enorme drukte en hoge nood bij de mussenkolonies zijn we dringend op zoek naar een nieuwe secretaris! 

Het is momenteel zo druk, de boel explodeert hier, we krijgen dagelijks veel telefoontjes om hulp, we moeten opeens heel veel extra mussenkolonies in nood helpen door de nieuwe wet, dus we zitten te springen om een helpende hand. Wees niet bang dat je al iets moet kunnen, het meeste leer je heel snel.

Je zult voornamelijk met Jennifer samenwerken om officiële brieven over de Omgevingswet te schrijven, deze nieuwe wet uit te zoeken, brainstormen voor nieuwe projecten, blogjes schrijven voor sociale media, jaarverslag schrijven, meegaan naar officiële dagen, en andere voorkomende werkzaamheden.

Het is hybride, dus half hier en half thuis, want er kan veel thuis via telefoon en via je laptop. Flexibiliteit is belangrijk, liefde voor dieren uiteraard het allerbelangrijkst. 

Kom ons team versterken!

#Hiring